Нові товари

Нові товари

  • ДОСТАВКА ЗА МЕЖІ УКРАЇНИ

Наш магазин, спільно з нашим партнером Укрпошта здійснює доставку товарів в більшість країн світу. Зокрема доставка проводиться в Польщу, Німеччину, Угорщину, Словаччину, Канаду, Ізраїль, Латвію, Литву, Францію, Іспанію, Чехію, Румунію, Туреччину, Грузію, Італію. Ми постійно працюємо над розширенням зони доставки наших товарів. Наразі доставка в дані країни БЕЗКОШТОВНА.    

Після відправки, відстежити відправлену посилку можна за номером накладної через сайт сервісу або за телефоном гарячої лінії.

Зверніть увагу, що товар перед відправкою повинен бути оплаченний. Термін доставки залежить від відаленості країни, та в середньому складає від 3 до 14 днів. 


  • ДОСТАВКА В МЕЖАХ УКРАЇНИ

Доставка обраних товарів здійснюється по всій Україні , незалежно від регіону проживання (крім тимчасово окупованих територій і АР Крим).

Самовивіз з магазину відсутній.

КУР'ЄРОМ ПО КИЄВУ

Вартість доставки по Києву БЕЗКОШТОНА. Терміни доставки можна побачити на сторінці товару. Більшість товарів можна отримати в день замовлення. Після оформлення заявки наші менеджери зв'яжуться з Вами для уточнення зручного часу та місця отримання.

Професійна команда кур'єрів дозволяє добиратися в будь-які райони столиці, незалежно від погодних умов і інших чинників. Ми не шукаємо відмовок! Ми доставляємо вчасно!

Поради:

Будь ласка, будьте на зв'язку і тримайте телефон біля себе, щоб менеджер/кур'єр могли зв'язатися з Вами.

Видача посилок по передоплаті здійснюється з підтвердженням Вашої особи (паспорт, права, іменна банківська карта, студентський квиток і інше).

Розрахунок з кур'єром здійснюється в гривнях. Про необхідність підготовки решти прохання вказати заздалегідь по телефону або будь-яким іншим способом.

НОВА ПОШТА

Будь-який товар може бути відправлений післяплатою (без передоплати) в вибране відділення «Нової пошти». Термін доставки в середньому становить 1-3 дні (в залежності від регіону). Відправку ми здійснюємо щодня, в дні роботи поштового відділення (понеділок-субота).

Відстежити відправлену посилку можна за номером накладної через сайт сервісу або за телефоном гарячої лінії.

Зверніть увагу, що вартість доставки післяплатою становить 2% від суми замовлення + 20 грн. + вартість логістики (в середньому, 40-50 грн.). Ви можете зробити передоплату зручним способом, щоб заощадити на доставці.

Термін зберігання посилок у відділенні «Нової пошти» - 5 робочих днів, після чого товар відправляється назад.

УКРПОШТА

Будь-який товар може бути відправлений післяплатою (без передоплати) в вибране відділення «Укрпошти». Термін доставки в середньому становить від 2 до 10 робочих днів (в залежності від регіону).

Відстежити відправлену посилку можна за номером накладної через сайт сервісу або за телефоном гарячої лінії.

Вартість доставки БЕЗКОШТОВНА. 

При собі мати паспорт або інший документ, що підтверджує вашу особистість.

Термін зберігання посилки - 2-3 тижні, при цьому перші 5 днів - безкоштовно. «Укрпошта» зобов'язана повідомити Вас про отримання посилки у відділенні протягом дня.