Нові товари

Нові товари

1. Умови використання сайту

1.1. Дана угода (іменоване надалі Угода) являє собою умови захищеності даних користувачів веб-сайту https://magicbook.com.ua/ (далі – Сайт), в особі Адміністрації сайту і фізичною особою (в тому числі представниками юридичних осіб) (іменованим надалі Користувач), і регламентує умови надання Користувачем інформації для розміщення на Сайті.

1.2. Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична особа, яка коли-небудь здійснила доступ до Сайту, яка досягла віку, допустимого для акцепту цієї Угоди.

1.3. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з цим договором до моменту реєстрації на Сайті. Реєстрація Користувача на Сайті означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Угоди. У разі незгоди з умовами Угоди, використання Сайту Користувачем повинно бути негайно припинено.

1.4. Цю Угоду може бути змінено та/або доповнено Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Ці Правила є відкритим і загальнодоступним документом.

1.5. Угода передбачає взаємні права і обов'язки Користувача та Адміністрації Сайту.

2. Порядок використання Сайту

2.1. Сайт дозволяє Користувачеві переглядати і завантажувати інформацію з сайту виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали сайту, поширювати для суспільних або комерційних цілей.

2.2. При реєстрації на сайті та оформленні замовлень, Користувач погоджується надати достовірну та точну інформацію про себе і своїх контактних даних.

2.3. В процесі реєстрації на сайті, Користувач отримує логін та пароль за безпеку, яких несе персональну відповідальність.

2.4. Користувач може звертатися до Адміністрації сайту з питаннями, претензіями, побажаннями щодо поліпшення роботи, або з якою-небудь іншою інформацією. При цьому Користувач несе відповідальність, що дане звернення не є незаконним, загрозливим, порушує авторські права, дискримінація людей за будь-якою ознакою, а також містить образи або іншим чином порушує чинне законодавство України.

3. Персональна інформація Користувача

3.1. Адміністрація сайту з повагою і відповідальністю відноситься до конфіденційної інформації будь-якої особи, що став відвідувачем цього сайту. Приймаючи це Угода Користувач дає згоду на збір, обробку та використання певної інформації про Користувача у відповідності з положеннями Закону України «Про захист персональних даних» та Правилах Адміністрації сайту про захист персональних даних. Крім того, користувач дає згоду, що Адміністрація сайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти і підтримувати інформацію, пов'язану з вашим обліковим записом Користувача з метою надання відповідних послуг.

3.2. Адміністрація сайту зобов'язується здійснювати збір тільки тієї персональної інформації, яку Споживач надає добровільно у разі, коли інформація потрібна для надання (поліпшення) послуг Споживачеві.

3.3. Адміністрація сайту збирає як основні персональні дані, такі як ім'я, прізвище, по батькові, адресу, електронну адресу, так і вторинні (технічні) дані - файли cookies, інформація про з'єднаннях і системна інформація.

3.4. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована у випадку, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічний засобів зв'язку, підвладних Адміністрації сайту, Адміністрація сайту не несе відповідальності за шкоду, завдану таким доступом.

3.5. Адміністрація сайту може використовувати будь-яку зібрану через Сайт інформацію з метою поліпшення змісту інтернет-сайту, його доопрацювання, передачі інформації Користувачу (за запитами), для маркетингових або дослідницьких цілей, а також для інших цілей, що не суперечать положенням чинного законодавства України.

4.  На Сайті заборонено:

4.1. Заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади; заклики до зміни адміністративних меж або державного кордону України, порушення порядку, встановленого Конституцією України; заклики до погромів, підпалів, знищення майна, захоплення будівель або споруд, насильницького виселення громадян; заклики до агресії або до розв'язування військового конфлікту.

4.2. Прямі й непрямі образи будь-кого, зокрема політиків, чиновників, журналістів, користувачів ресурсу, у тому числі з національної, етнічної, расової чи релігійної приналежності, а також шовіністичні висловлювання.

4.3. Нецензурні вислови, висловлення порнографічного, еротичного чи сексуального характеру.

4.4. Будь-яка образлива поведінка по відношенню до авторів статей і всіх учасників ресурсу.

4.5. Висловлювання, метою яких є навмисне провокування різкої реакції інших учасників ресурсу.

4.6. Реклама, комерційні повідомлення, а також повідомлення, які не мають інформаційного навантаження і не стосуються тематики ресурсу, якщо на таку рекламу або повідомлення не отримано спеціального дозволу від Адміністрації сайту.

4.7. Будь-які повідомлення та інші дії, які заборонені законодавством України.

4.8. Видача себе за іншу людину або представника організації та/або співтовариства без достатніх на те прав, в тому числі за співробітників і власників Сайту, а також введення в оману щодо властивостей і характеристик будь-яких суб'єктів або об'єктів.

4.9. Розміщення матеріалів, які Користувач не має права робити доступними за законом або згідно з яким-небудь контрактним відносинам, а також матеріалів, які порушують права на будь-який патент, торгову марку, комерційну таємницю, копірайт або інші права власності та/або авторські та суміжні з ним права третьої сторони.

4.10.       Розміщення не дозволеної спеціальним чином рекламної інформації, спаму, схем "пірамід", "листів щастя"; матеріалів, що містять комп'ютерні коди, призначені для порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп'ютерного або телекомунікаційного устаткування або програм, для здійснення несанкціонованого доступу, а також серійні номери до комерційних програмних продуктів, логіни, паролі та інші засоби для одержання несанкціонованого доступу до платних ресурсів в Інтернет.

4.11. Навмисне або випадкове порушення яких-небудь місцевих, державних або міжнародних нормативно – правових актів.    

5. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту

5.1. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки й неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на цьому Сайті. Адміністрація сайту докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність і достовірність представленої на Сайті інформації.

5.2. Інформація на Сайті постійно оновлюється, і в будь-який момент може стати застарілою. Адміністрація сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з Сайту, а також за нездатність Користувача отримати оновлення інформації на Сайті інформації.

5.3. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за висловлювання і думки відвідувачів сайту, залишені в якості коментарів або оглядів. Думка Адміністрація сайту може не співпадати з думкою і позицією авторів статей та коментарів. У той же час Адміністрація сайту приймає всі можливі заходи, щоб не допускати публікацію повідомлень, що порушують чинне законодавство або норми моралі.

5.4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача щодо третіх осіб або третіх осіб стосовно Користувача.

5.5. Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання Користувача, вироблені або опубліковані на Сайті. 5.6. Адміністрація сайту не несе відповідальності за шкоду, збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли у зв'язку з цим Сайтом, його використанням або неможливістю використання.

5.7. Адміністрація сайту не несе відповідальності за втрату Користувачем можливості доступу до свого облікового запису — облікового запису на Сайті.

5.8. Адміністрація сайту не несе відповідальності за неповне, неточне, неправильне зазначення Користувачем своїх даних при створенні облікового запису Користувача.

5.9. При виникненні проблем у використанні Сайту, незгоди з конкретними розділами угоди, або одержанні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, або інформацією образливого характеру, будь-якої іншої неприйнятної інформації, будь ласка, зверніться до адміністрації Сайту для того, щоб Адміністрація сайту могла проаналізувати і усунути відповідні дефекти, обмежити і запобігти надходженню на Сайт небажаної інформації, а також, при необхідності, обмежити або припинити зобов'язання за надання своїх послуг будь-якому Користувачеві і клієнту, навмисне порушує приписи Угоди та функціонування роботи Сайту.

5.10. В цілях вищевикладеного Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію і здійснювати технічні та юридичні заходи для припинення доступу до Сайту Користувачів, що створюють згідно з висновком Адміністрація сайту, проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами, або Користувачів, що порушують вимоги Угоди.  

6. Порядок дії Угоди

6.1. Ця Угода є договором. Адміністрація сайту залишає за собою право змінити цю Угоду, так і ввести нове. Подібні зміни набирають чинності з моменту їх розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття.

6.2. Дана Угода вступає в силу при першому відвідуванні Сайту Користувачем і діє між Користувачем і Компанією протягом усього періоду використання Користувачем Сайту.

6.3. Сайт є об'єктом права інтелектуальної власності Адміністрації сайту. Усі виключні майнові авторські права на сайт належать Адміністрації сайту. Використання Користувачами сайту можливе строго в рамках Угоди та законодавства України про права інтелектуальної власності.

6.4. Всі торгові марки і назви, на які даються посилання в матеріалах цього Сайту, є власністю їх відповідних власників.

6.5. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати, які-небудь частині Сайту, крім тих випадків, коли такий дозвіл надано Користувачу Адміністрацією сайту.

6.6. Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України. Захист персональних даних Шановний Користувач, реєструючись на нашому сайті або використовуючи різні сервіси нашого сайту, які вимагають введення Ваших особистих даних, Ви даєте згоду на обробку своїх персональних даних згідно Закону України «Про захист персональних даних», а також узгодженими і затвердженими Правилами. Адміністрація сайту залишає за собою право на використання даної інформації у маркетингових цілях в рамках надання послуг. Погоджені та затверджені Правила відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» Користувач, реєструючись на сайті https://magicbook.com.ua/ (далі – «Сайт»), в тому числі, створюючи свій аккаунт і/або реєструючись у якості користувача будь-яких сервісів Сайту, у разі здійснення відповідних дій під власним і дійсним (а не вигаданим) ім'ям, дає свою згоду власнику Сайту на обробку персональних даних Користувача (ПІБ, стать, вік, місце проживання, дата і місце народження, контактних даних у разі надання такої інформації та за умови, що така інформація є правдивої та дійсної). Користувач дає згоду власнику Сайту здійснення дій в інформаційній (автоматизованій) системі та/або в картотеках персональних даних, які пов'язані зі збиранням, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптуванням, зміною, поновленням, використанням і поширенням (розповсюдженням, реалізацією, передачею), знеособленням, знищенням відповідних персональних даних та відомостей про Користувача – фізичну особу. Користувач також дає власнику Сайту право визначати на власний розсуд порядок використання персональних даних Користувача (в тому числі порядок використання персональних даних працівниками власника Сайту відповідно до їхніх професійних чи службових або трудових обов'язків), порядок захисту, розповсюдження, порядок доступу до баз даних і порядок передачі права обробки персональних даних іншими суб'єктами відносин, пов'язаних із персональними даними. Користувач надає зазначені права власника Сайту з метою дотримання останніми вимог чинного законодавства про захист персональних даних. У певних випадках інтернет-магазин «magicbook» може попросити Вас зареєструватися та надати особисту інформацію. Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення в інтернет-магазині «magicbook» або для надання користувачеві доступу до спеціальної інформації. Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі "Мій акаунт". Для того, щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, інтернет-магазин «magicbook» з Вашої згоди може надсилати на вказану Вами електронну адресу інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від розсилки. Відомості на даному сайті мають суто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попередження.